Process owner

Város:  Budapest
Szakterület:  Pénzügy, Számvitel, Kontrolling, Adózás
Tapasztalati szint:  3-5 év

Alapítónk, Richter Gedeon álma egy sikeres, nemzetközi gyógyszercégről ma is él. Valóra váltjuk minden nap, amikor új hatóanyagokat fedezünk fel, új terápiákat kísérletezünk ki, új gyógyszereket vezetünk be és hagyományos készítményeinkkel együtt, kiváló minőségben állítjuk elő őket, hogy az emberek jobb, teljesebb életet élhessenek a világ minden táján.

munkatársat keres.

Ezek a feladatok várnak Rád

  • Kontrolling területekkel kapcsolatos üzleti folyamatok folyamatos nyomon követése, a fejlesztendő és optimalizálandó folyamatok feltérképezése
  • Folyamatfejlesztések sikerességének visszamérése és a visszamérési rendszer kialakítása
  • Esetleges problémák feltárása, azokra való javaslattételek kidolgozása
  • Új üzleti folyamatok megtervezése, meglévő üzleti folyamatok javítása a vállalati, szervezeti és csoportszintű üzleti célok alapján (bevonva társszervezeteket is szükség esetén)
  • A megváltoztatott, új üzleti folyamatok kialakításában, megvalósításában kiemelt szerepkör betöltése
  • S4Hana átállásban a területek képviselete (pl. a kapcsolódó modulok bevezetése során standard működés biztosítása a szakterületeken)

Ezt keressük önéletrajzodban

  • Gazdasági felsőfokú diploma
  • Folyékony, magabiztos angol nyelvismeret (szóban és írásban)
  • Üzleti folyamatok feltérképezésében, felülvizsgálatában szerzett tapasztalat (min. 3 év)
  • Projektmenedzsment szemlélet
  • Kontrolling területen szerzett tapasztalat
  • Problémamegoldó képesség
  • Készség az összkép és a részletek átlátására

Előnyt jelent

  • SAP modulok (főként FI, CO) és az SAP BW ismerete
  • BIG4, vagy releváns tanácsadói tapasztalat

Amit kínálunk

  • Teljesítményedet a bér mellett számos juttatással ismerjük el: cafeteria, nyugdíjpénztár, csoportos élet- és balesetbiztosítás, részvény program
  • Egészségprogrammal, helyi orvosi rendelőkkel és egészségbiztosítással gondoskodunk egészséged megőrzéséről
  • A munka-magánélet egyensúlyát rugalmas munkaidővel és home office lehetőséggel biztosítjuk
  • Magad és családod jóllétéhez vállalati üdülőink és ingyenes sportolási lehetőségeink (uszoda, konditerem, sportpálya) járulnak hozzá
  • Családod életét iskolakezdési támogatással és óvodánkkal támogatjuk
  • Fejlődésedet folyamatos képzésekkel segítjük