Clinical/Medical Data Manager

Város:  Budapest
Szakterület:  Természettudományok, Kutatás
Tapasztalati szint:  1-3 év

Ezek a feladatok várnak Rád

  • Klinikai vizsgálati adatbázis (EDC) tervezésének felügyelete, tesztelése
  • Klinikai adatbázisok zárásának és átadásának felügyelete, érkeztetésének lebonyolítása
  • A klinikai adatbeviteli konvenciókkal kapcsolatban érkező kérdések megválaszolása, változtatások kapcsán generálódó feladatok koordinációja
  • Klinikai vizsgálathoz kapcsolódó dokumentációk véleményezése vagy elkészítése
  • Serious Adverse Event reconciliation támogatása a klinikai és safety adatbázis között
  • Felügyeled a klinikai vizsgálat zárásakor a végleges adattisztítást, a vonatkozó standardizálási elvárásoknak megfelelően
  • Adatelemzések, vizualizációk készítése, jelentések írása.

Ezeket várjuk Tőled

  • Rendelkezel felsőfokú végzettséggel egészségtudományokban VAGY természettudományokban VAGY IT területen
  • Használod az angol nyelvtudásodat szóban és írásban egyaránt
  • Dolgoztál már klinikai adatokkal vagy tapasztalatot szereztél klinikai vizsgálatokkal kapcsolatos feladatokban
  • Képes vagy komplex adatokkal való munkavégzésre, úgy mint: adattisztítás, standardizálás, alapvető statisztikai/matematikai műveletek

Előnyt jelent

  • Gyógyszeripari, klinikai vizsgálati tapasztalat
  • GCP ismeret

Amit kínálunk

Elkötelezett, támogató csapat és stabil, hosszú távú, nemzetközi, hazai központú munkahely, ahol az egészséged és kiegyensúlyozottságod kiemelt szerepet kap

  • Egészségprogrammal, helyi orvosi rendelőkkel és egészségbiztosítással gondoskodunk egészséged megőrzéséről
  • Magad és családod jóllétéhez vállalati üdülőink és ingyenes sportolási lehetőségeink (uszoda, konditerem, sportpálya) járulnak hozzá
  • Családod életét iskolakezdési támogatással és óvodánkkal támogatjuk
  • Teljesítményedet a bér mellett számos juttatással ismerjük el (cafeteria, nyugdíjpénztár, csoportos élet- és balesetbiztosítás részvény program, törzsgárda jutalom)
  • Fejlődésedet folyamatos képzésekkel támogatjuk