Biotechnológiai Analitikai Karakterizációs Osztályvezető

Város:  Budapest
Szakterület:  Természettudományok, Kutatás
Tapasztalati szint:  3-5 év

Sikerünk nem magányos hősök óriási tetteire épül, hanem arra, hogy mindenki aktívan részt vesz a közös munkában: saját csapatában és azon kívül is. Tudjuk, hogyan kell más szakmák, tudományterületek, szervezeti egységek képviselőivel hatékonyan és jó hangulatban együttműködni.

munkatársat keres.

Feladatok

  • A comparability stratégia összes elemének időbeni elkészültének biztosítása, az ahhoz szükséges egyeztetések szervezése és irányítása
  • Gondoskodik a comparability és egyéb bioszimilaritást biztosító munkacsomagok, értékelések időbeni és minőségi végrehajtásáról,  a minőségi jellemzők folyamatos értékeléséről, kockázatok azonosításáról
  • Részt vesz és területét képviseli hatósági egyeztetéseken (scientific advice), partneri és szakértői egyeztetéseken és due duligence-ekben
  • Irányítja a biologikumok analitikai jellemzését és összehasonlító vizsgálatait a teljes fejlesztési folyamat során
  • Irányítja a részletes szerkezetvizsgálati (tömegspektrometriás és egyéb módszerek) munkacsomagok elvégzését, riportálását
  • Gondoskodik az osztályon folyó munka magas szakmai, tudományos színvonaláról, ismeri és alkalmazza a releváns célpiaci szabályozásokat és hatósági elvárásokat
  • Kapcsolattartás társosztályokkal, partnerekkel, hatóságokkal, külső- belső auditokon való megfelelés
  • Szakmai döntéshozatal bioszimilaritást érintő kérdésekben, a terület folyamatainak és dokumentációjának fejlesztése, standardizálása

Amit várunk

  • Szakirányú Msc/egyetemi végzettség (biológus, biotechnológus, vegyész, vegyész- vagy biomérnök)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Magabiztos számítógépes tudás (MS Office)
  • Minőségbiztosítási elvek ismere
  • Biotechnológia vagy analitika területén szerzett gyógyszeripari tapasztalat

Előnyt jelent

  • Biotechnológia vagy analitika területén szerzett vezetői tapasztalat (preferáltan K+F és/vagy gyógyszeripari környezetben)

Amit kínálunk

Elkötelezett, támogató csapatot és stabil, hosszú távú, nemzetközi viszonylatban is megbecsült hazai központú munkahelyet, ahol kollégáink egészsége és kiegyensúlyozottsága kiemelten fontos számunkra:

  • egészségprogrammal, helyi orvosi rendelőkkel és egészségbiztosítással gondoskodunk munkatársaink egészségének megőrzéséről,
  • jóllétükhöz vállalati üdülőink és ingyenes sportolási lehetőségeink (uszoda, konditerem, sportpálya) járulnak hozzá,
  • a családok életét iskolakezdési támogatássalóvodánkkal támogatjuk,
  • munkatársaink teljesítményét a bér mellett számos juttatással ismerjük el (cafeteria, nyugdíjpénztár, csoportos élet- és balesetbiztosítás részvény program, törzsgárda jutalom),
  • kollégáink fejlődését számos képzéssel segítjük.