Biostatisztikus

Város:  Budapest
Szakterület:  Természettudományok, Kutatás
Tapasztalati szint:  1-3 év

Új molekulák, új gyógyszerek, új eljárások, új technológiák – a Richternél kiteljesedhetnek az innovatív elmék. Több mint 1200 fős kutató-fejlesztő bázisunkkal nemcsak Magyarország, de az egész közép-kelet-európai régió egyik legjelentősebb innovációs központját tudhatjuk magunkénak. Az alkalmazott tudományos munka mellett, az egyéni kutatási témákat, a publikálást, a tudományos életben való aktív részvételt is támogatjuk.

munkatársat keres határozott időre.

Csatlakozz hozzánk

A biostatisztikus pozícióra olyan munkatársat keresünk, aki munkája során a klinikai vizsgálatokkal foglalkozó társosztályokkal szorosan együttműködve részt vesz ezen vizsgálatok statisztikai tervezésében (esetszámbecslés, értékelés, véleményezés), követi azok menetét és a vizsgálat lezárulta után elvégzi annak statisztikai feldolgozását (értékelés, jelentés megírása, illetve véleményezése). Feladatai közé tartozik mindazon statisztikai kérdések szakmai megválaszolása, amelyek a társosztályok, partnerek vagy a hatóságok felől érkeznek. Munkájának szerves része az oktatási tevékenység, prezentációk készítése, megbeszéléseken (tele- és videokonferenciákon) történő részvétel is.

Feladatok

  • Klinikai vizsgálatok GCP szerinti statisztikai tervezése, statisztikai tervek véleményezése
  • Futó vizsgálat nyomon követése, részvétel az ezzel kapcsolatos megbeszéléseken, tele- és videokonferenciákon
  • Lezárult vizsgálat statisztikai feldolgozása (értékelés és jelentés megírása, illetve véleményezése)
  • Klinikai vizsgálat eredményeinek statisztikai interpretációja, prezentációk készítése
  • Statisztikai szakmai kérdések megválaszolása, melyek a társosztályoktól, partnerektől vagy a hatóságok felől érkeznek
  • Oktatási tevékenység végzése

Elvárt végzettség, szakképzettség

  • 1-3 éves szakmai tapasztalat biostatisztikai területen
  • Természettudományi végzettség (pl. matematikus, fizikus, biológus, biomérnök, állatorvos)
  • Erős matematikai (statisztikai) háttér, analitikus gondolkodás
  • Legalább középfokú angol nyelvvizsga, jó kifejező készség angolul szóban és írásban
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (jártasság az MS Office programjaiban)
  • Speciális statisztikai szoftverek (SAS, SPSS, Statistica, Stata, R stb.) ismerete
  • Jó kommunikációs és előadói készség, magabiztosság

Előnyt jelent

  • Gyógyszeripari, klinikai biostatisztikai vagy kutatási tapasztalat
  • SAS programozási nyelv készségszintű ismerete
  • Obszervációs vizsgálatok terén szerzett tapasztalat
  • Bayesi statisztikai ismeretek

Amit kínálunk

Elkötelezett, támogató csapat és stabil, hosszú távú, nemzetközi, hazai központú munkahely, ahol az egészséged és kiegyensúlyozottságod kiemelt szerepet kap:

  • Egészségprogrammal, helyi orvosi rendelőkkel és egészségbiztosítással gondoskodunk egészséged megőrzéséről,
  • Magad és családod jóllétéhez vállalati üdülőink és ingyenes sportolási lehetőségeink (uszoda, konditerem, sportpálya) járulnak hozzá,
  • Családod életét iskolakezdési támogatással és óvodánkkal támogatjuk,
  • Teljesítményedet a bér mellett számos juttatással ismerjük el,
  • Fejlődésedet folyamatos képzésekkel támogatjuk.