Biostatisztikus

Város:  Budapest
Szakterület:  Természettudományok, Kutatás
Tapasztalati szint:  1-3 év

munkatársat keres.

Feladatok

  • A bioszimiláris fejlesztés során a minőségi összehasonlíthatóság (quality comparability) vizsgálatok statisztikai támogatása
  • Statisztikai módszerek és tartományok meghatározása az értékelt attribútumokra
  • A fejlesztési projektek egyes mérföldkövei során a comparability/minőségi statisztikai elemzések elvégzése, az adatok statisztikai szempontú interpretálás, eltérések szignifikancia elemzése
  • Döntéshozatal és kivizsgálások támogatása statisztikai elemzésekkel, törzskönyvi szintű statisztikai eljárások elemzése
  • Subject matter expert comparability és analitikai statisztikai kérdésekben
  • Analitikai validáció, elemzések és vizsgálatok statisztikai támogatása
  • Együttműködés a társterületek statisztikai felelőseivel (technológia, klinika)
  • A hatósági elvárások, guideline-ok, state of the art  követése, beépítése a napi adatelemzési gyakorlatba és dokumentációba

Amit várunk

  • Vegyész/ vegyészmérnök/ biomérnök/ biológus végzettség, vagy matematikus vagy informatikus végzettség biológia vagy kémia területén szerzett releváns tapasztalattal
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Releváns statisztikai és adatelemzési szoftverek ismerete

Amit kínálunk

Elkötelezett, támogató csapat és stabil, hosszú távú, nemzetközi, hazai központú munkahely, ahol az egészséged és kiegyensúlyozottságod kiemelt szerepet kap

  • Egészségprogrammal, helyi orvosi rendelőkkel és egészségbiztosítással gondoskodunk egészséged megőrzéséről
  • Magad és családod jóllétéhez vállalati üdülőink és ingyenes sportolási lehetőségeink (uszoda, konditerem, sportpálya) járulnak hozzá
  • Családod életét iskolakezdési támogatással és óvodánkkal támogatjuk
  • Teljesítményedet a bér mellett számos juttatással ismerjük el (cafeteria, nyugdíjpénztár, csoportos élet- és balesetbiztosítás részvény program, törzsgárda jutalom)
  • Fejlődésedet folyamatos képzésekkel támogatjuk