Biostatistics Lead

Város:  Budapest
Szakterület:  Természettudományok, Kutatás
Tapasztalati szint:  5+ év

Ezek a feladatok várnak

  • A vezetése alá tartozó csoport munkájának összehangolása, szakmai koordinálása és ellenőrzése, a feladatok elosztása és teljesítésük monitorozása, a beosztottak teljesítményének értékelése
  • Szakmai lead funkció ellátása az irányítása alá tartozó tevékenységeket illetően
  • Mentori feladat ellátása: támogatás nyújtása a közvetlen vezető által megjelölt munkatársak számára a munkahelyi beilleszkedéshez, a szakmai alapismeretek elsajátításához, a munkakör feladatainak ellátásához
  • Innovatív statisztikai értékelő-elemző módszereket dolgoz ki. A felelősségi körébe tartozó témához kötődő intézkedései és javaslatai során, lehetőség szerint, innovatív módon járuljon hozzá a téma sikeréhez
  • Legjobb tudása szerint feleljen meg a munkaköri leírásban foglaltaknak, és munkája során, amennyiben lehetséges, iparjogvédelem alá helyezhető megoldásokat dolgozzon ki.

Ezeket várjuk

  • Természettudományi vagy orvosi/egészségtudományi diploma
  • Professzionális szintű angol nyelvtudás
  • Magas szintű számítógépes felhasználói ismeretek
  • Precizitás, analitikus, logikus gondolkodás
  • Jó kommunikációs és érvelőkészség angol és magyar nyelven
  • 4 év szakmai tapasztalat biostatisztikai területen

Amit kínálunk

  • Teljesítményedet a bér mellett számos juttatással ismerjük el: cafeteria, nyugdíjpénztár, csoportos élet- és balesetbiztosítás, részvény program és bónusz
  • Céges autó és ehhez tartozó benzinkártya
  • Egészségprogrammal, helyi orvosi rendelőkkel és egészségbiztosítással gondoskodunk egészséged megőrzéséről
  • A munka-magánélet egyensúlyát rugalmas munkaidővel és home office lehetőséggel biztosítjuk
  • Magad és családod jóllétéhez vállalati üdülőink és ingyenes sportolási lehetőségeink (uszoda, konditerem, sportpálya) járulnak hozzá
  • Családod életét iskolakezdési támogatással és óvodánkkal támogatjuk
  • Fejlődésedet folyamatos képzésekkel segítjük