Archív irattáros

Város:  Budapest
Szakterület:  Fizikai, Segéd, Betanított munka
Tapasztalati szint:  1-3 év

Csatlakozz hozzánk

Feladatok

  • A szervezeti egységek által archiválásra leadott irattári dobozok raktári bevételezése
  • A dobozok raktárba helyezése, raktári rend kialakítása és fenntartása, raktárban lévő anyagok időnkénti ellenőrzése, felülvizsgálata
  • A raktári nyilvántartás naprakész vezetése, a változások kezelése
  • Irattári dobozok selejtezésének előkészítése, a selejt kiválogatása, ellenőrzése, dokumentálása. A selejtezett iratanyag előkészítése szállításra
  • Archívált dobozok/dokumentumok igény- és illetékesség szerinti visszakeresése, kölcsönzése, majd azok visszavételezése, és az ezzel járó nyilvántartások vezetése

Elvárt végzettség, szakképzettség

  • Középfokú végzettség, irattári gyakorlati ismeret
  • 1-3 év releváns tapasztalat
  • targoncavezetői jogosítvány
  • számítógépes ismeretek
  • precizitás, pontosság

Egyéb elvárások, tapasztalat

Szükséges kompetenciák

  • Együttműködés
  • Eredményorientáltság
  • Szakértelem
  • Változáskezelés
  • Önfejlesztés, fejlesztés

Előnyt jelent