Application support engineer

Város:  Budapest
Szakterület:  IT üzemeltetés, fejlesztés
Tapasztalati szint:  3-5 év

Helló, mérnök! Gondolkozz nagyban, és csatlakozz a 120 éve sikeres Richter Gedeon megújuló szervezetéhez!

Globális jelentőségű gyógyszeripari vállalatként a digitalizáció és az automatizáció kulcsszerepet játszik versenyképességünk fenntartásában. Növekedésünk másik motorja a szolgáltatásalapú szemlélet, aminek kialakításában és működtetésében számítunk IT-szakértelmedre: csatlakozz most a Richter közösségéhez

Senior Application support engineer (MIS)ként

Ezek a feladatok várnak Rád

  • Microsoft Windows és Linux környezetben az alkalmazást futtató szerver konfigurálása
  • Azure/O365 rendszer üzemeltetési feladatok
  • Alkalmazás üzemeltetéshez kapcsolódó egyéb feladatok ellátása
  • Események dokumentálása Service Desk és JIRA rendszerben, incidens és változáskezelési folyamatok végrehajtása
  • Felhasználói hiba bejelentések L2 szintű megoldása, támogatása
  • Adatbázisok kezelése
  • Hibaelemzés, adminisztráció
  • Rendszerdokumentációk véleményezése, naprakészen tartása
  • Kapcsolattartás belső és külső fejlesztőkkel, illetve az igénylő üzleti területekkel és az IT szervezet tagjaival
  • Fejlesztési projektekben való részvétel
  • Tesztelések, validálási folyamatok támogatása, végrehajtása

Ezeket várjuk Tőled

  • Műszaki vagy informatikai felsőfokú végzettség
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • 3-5 év IT területen szerzett tapasztalat, alkalmazásüzemeltető munkakörben, nagyvállalati szervezetben
  • Üzemeltetési tapasztalatok: O365, MS Azure, Exchange, Sharepoint, virtuális környezet (HyperV), adatbáziskezelés (MS SQL, Oracle)

Amit kínálunk

Elkötelezett, támogató csapatot és stabil, hosszú távú, nemzetközi viszonylatban is megbecsült hazai központú munkahelyet, ahol kollégáink egészsége és kiegyensúlyozottsága kiemelten fontos számunkra:

  • egészségprogrammal, helyi orvosi rendelőkkel és egészségbiztosítással gondoskodunk munkatársaink egészségének megőrzéséről,
  • jóllétükhöz vállalati üdülőink és ingyenes sportolási lehetőségeink (uszoda, konditerem, sportpálya) járulnak hozzá,
  • a családok életét iskolakezdési támogatássalóvodánkkal támogatjuk,
  • munkatársaink teljesítményét a bér mellett számos juttatással ismerjük el (cafeteria, nyugdíjpénztár, csoportos élet- és balesetbiztosítás részvény program, törzsgárda jutalom),
  • kollégáink fejlődését számos képzéssel segítjük