Anyagvizsgáló laboráns diák

Város:  Budapest
Szakterület:  Diákmunka, Szakmai gyakorlat
Tapasztalati szint:  Pályakezdőknek, hallgatóknak, tanulóknak

Alapítónk, Richter Gedeon álma egy sikeres, nemzetközi gyógyszercégről ma is él. Valóra váltjuk minden nap, amikor új hatóanyagokat fedezünk fel, új terápiákat kísérletezünk ki, új gyógyszereket vezetünk be és hagyományos készítményeinkkel együtt, kiváló minőségben állítjuk elő őket, hogy az emberek jobb, teljesebb életet élhessenek a világ minden táján.

munkatársat keres.

Feladataid

  • Laborvizsgálatokhoz mintákat készítesz elő
  • Elvégzel különböző analitikai vizsgálatokat a termékeken (leginkább klasszikus analitika)
  • A vizsgálatok eredményeit dokumentálod
  • A vizsgálatokat és a dokumentációt GMP környezetben végzed

Amit várunk

  • Vegyészmérnöki nappali tagozatos tanulmányokat folytatsz
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezel
  • Tudsz vállalni heti legalább 20 órás munkavégzést

Ami itt vár

  • Tapasztalatszerzés lehetősége egy multinacionális vállalatnál
  • Akár több évig is lehetőség diákmunkásként
  • Változatos feladatok, ösztönző munkakörnyezet
  • Új szakmai kapcsolatok kiépítésének lehetősége
  • Elkötelezett, támogató csapat