Junior analitikai/fejlesztő dokumentátor

Város:  Budapest
Szakterület:  Természettudományok, Kutatás
Tapasztalati szint:  3-5 év

Sikerünk nem magányos hősök óriási tetteire épül, hanem arra, hogy mindenki aktívan részt vesz a közös munkában: saját csapatában és azon kívül is. Tudjuk, hogyan kell más szakmák, tudományterületek, szervezeti egységek képviselőivel hatékonyan és jó hangulatban együttműködni.

munkatársat keres.

Feladataid

  • Analitikai dokumentumok készítése, ellenőrzése angol és magyar nyelven
  • Hatósági, törzskönyvi adatszolgáltatás és összeállítások önálló készítése
  • Kapcsolattartás és együttműködés társosztályokkal, magyar és külföldi partnerekkel
  • Dokumentumok karbantartása és naprakész állapotban tartása
  • Nyilvántartások kezelése
  • Eljárásváltoztatások indítása, kezelése

Amit várunk

  • Természettudományos végzettség (vegyész, vegyészmérnök, biomérnök)
  • Műszeres analitikai vagy gyógyszeripari dokumentációs területen szerzett tapasztalat
  • Magabiztos szakmai angol nyelvtudás
  • GMP ismeretek

Ami itt vár

Széleskörű juttatási csomaggal honoráljuk a munkádat:

  • Cafetéria, munkavállalói részvényprogram, nyugdíjpénztár, Medicover (juttatásainkról készített videónkat ezen a linken tudod megtekinteni)
  • Világszínvonalú berendezések, eljárások, technológiák a kutatás-fejlesztésben, minőségirányításban és biotechnológiában
  • Elkötelezett és támogató csapat
  • Egészségprogrammal, helyi orvosi rendelőkkel és egészségbiztosítással gondoskodunk egészséged megőrzéséről
  • Magad és családod jóllétéhez vállalati nyaralóink és ingyenes sportolási lehetőségeink járulnak hozzá: uszoda, konditerem, futballpálya, teniszpálya, kosárlabdapálya
  • Stabil, hosszútávú, biztos munkahely: egy hazai és nemzetközi viszonylatban is elismert vállalat perspektíváival