Analitikai anyagvizsgáló laboráns

Város:  Budapest
Szakterület:  Szakmunka, Technikus
Tapasztalati szint:  1-3 év

Kivételes helyzetünket annak köszönhetjük, hogy sohasem pihenünk meg a sikereinken, hanem mindig a következő lehetőséget kutatjuk. A lehetőséget, hogy újabb területeket hódítsunk el az ismeretlentől és új tudást állítsunk a gyógyítás szolgálatába; hogy megvessük a lábunkat új piacokon, új földrészeken; hogy egyre jobb munkahellyé váljunk, ami vonzza a tehetségeket. Immár 120 éve.

munkatársat keres, minőségellenőrző laborba.

Feladataid

  • Készítmények és hatóanyagok nagyműszeres analitikai vizsgálata az érvényes előíratok szerint
  • Folyadékkromatográfiás mérésekhez való előkészület, mintaelőkészítés
  • A feladatokhoz tartozó dokumentáció elkészítése
  • GMP szerinti munkavégzés

Amit várunk

  • Középfokú kémiai/ vegyipari technikusi végzettség
  • Angol nyelv ismerete a szoftverek kezeléséhez szükséges szinten
  • Nagyműszeres analitikában (HPLC) vagy rutinanalitikai területen szerzett tapasztalat

Aminek örülünk

  •   Gyógyszergyári tapasztalat

Egyéb információ

A pozíció határozott időre szól.

Ami itt vár

Elkötelezett, támogató csapat és stabil, hosszú távú, nemzetközi, hazai központú munkahely, ahol az egészséged és kiegyensúlyozottságod kiemelt szerepet kap

  • Egészségprogrammal, helyi orvosi rendelőkkel és egészségbiztosítással gondoskodunk egészséged megőrzéséről
  • Magad és családod jóllétéhez vállalati üdülőink és ingyenes sportolási lehetőségeink (uszoda, konditerem, sportpálya) járulnak hozzá
  • Családod életét iskolakezdési támogatással és óvodánkkal támogatjuk
  • Teljesítményedet a bér mellett számos juttatással ismerjük el (cafeteria, nyugdíjpénztár, csoportos élet- és balesetbiztosítás részvény program, törzsgárda jutalom)
  • Fejlődésedet folyamatos képzésekkel támogatjuk