Üzemeltetést irányító mérnök

Város:  Budapest
Szakterület:  Műszaki terület
Tapasztalati szint:  3-5 év

Csatlakozz hozzánk

Munkakör fő célja:
A Légtechnika és tisztított víz osztály szolgáltatási körébe tartozó ellátórendszerek, szolgáltató létesítmények, hálózatok és folyamatirányító rendszerek üzemvitelével kapcsolatos szakterületi feladatok ellátása.
A Társasági belső szabályzatok alapján önállóan elvégezhető szakmérnöki feladatok ellátása.

Üzemeltetési terület:

  •  Az osztályhoz tartozó légkezelők, légtechnikai rendszerek és ezek kapcsolódó alrendszerei, egységei (közvetlen e rendszereket ellátó helyi hűtőegységek, hűtési/fűtési blokkok, nedvesítő egységek, a légtechnikát közvetlen ellátó hőközponti részek)
  •  Folyamatirányító rendszerek, épületfelügyeleti (BMS) rendszerek
  •  Légtechnikával ellátott, vagy anélküli temperált, vagy hűtött raktárak, hűtőszobák
  •  Egyéb épületgépészeti rendszerek (pl: radiátoros fűtési hálózatok és ezek kiszolgáló egységei, hőlégfúvók, stb.) a meghatározott területeken

Feladatok

  • Üzemeltetési szolgáltatás nyújtása a Légtechnika és tisztított víz osztály üzemeltetésében vagy felügyeletére bízott energiaellátó rendszerek, berendezések, szolgáltató létesítmények esetében
  •  Üzemeltetési információk alapján beruházási, felújítási, karbantartási és egyéb fejlesztési javaslatok készítése (felújítások, karbantartások, beruházások menedzselése)
  •  Rövid-, közép-, hosszútávú műszaki fejlesztési célok meghatározása
  •  A Főosztály energia stratégiai célkitűzései szerint, energiahatékonyságot célzó fejlesztési javaslatok megfogalmazása, kidolgozásukban való aktív részvétel
  •  Az üzemeltetéshez, illetve támogató tevékenységhez szükséges dokumentációk elkészítése, véleményezése
  •  Üzemeltetési területének szakértőjeként, tervvéleményezési feladatok ellátása
  •  Beruházási projektekben, területi szakértőként való részvétel
  •  Üzemeltetést támogató, illetve műveleti utasítások készítése, véleményezése
  •  Nyilvántartások kezelése
  •  Kapcsolattartás cégcsoport belső szervezeteivel, illetve külsős partnerekkel
  •  Az osztály által használt épületfelügyeleti folyamatirányító, monitoring rendszerek rutin üzemeltelésével, kapcsolatos feladatok támogatása
  •  Szakterületi mérnökök által megfogalmazott automatizálási, illetve gépészeti fejlesztő javaslatokban való támogatás nyújtása
  •  Épületautomatikai rendszerekkel kapcsolatos felhasználói igények megfogalmazásában való támogatás

Elvárt végzettség, szakképzettség

  • Épületgépész vagy energetikai mérnök

Egyéb elvárások, tapasztalat

  • Önálló munkavégzés
  •  Rendszerszemlélet
  •  Talpraesett fellépés
  •  Jó kommunikáció
  •  Középfokú angol nyelvvizsga
  •  Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Előnyt jelent

  • Épületfelügyeleti rendszerek ismerete
  • Épületgépészeti automatikában való jártasság
  • Légtechnikai területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

Munkádat segítőkész kollégák között végezheted, ahol fontos a csapatmunka becsülete, az együtt gondolkodás öröme és egymás munkájának támogatása:

  • Kihívásokkal teli, felelősségteljes szakmai munka vár
  • Folyamatos fejlődési lehetőség, amit képzésekkel is támogatunk
  • Innovatív stabil, hosszú távú, nemzetközi, hazai központú munkahely
  • Széleskörű juttatási csomaggal honoráljuk a munkádat: cafetéria, munkavállalói részvényprogram, nyugdíjpénztár, Medicover
  • Egészségprogrammal, helyi orvosi rendelőkkel és egészségbiztosítással gondoskodunk egészséged megőrzéséről
  • Magad és családod jóllétéhez vállalati üdülőink és ingyenes sportolási lehetőségeink (uszoda, konditerem, sportpálya) járulnak hozzá
  • Családod életét iskolakezdési támogatással és óvodánkkal támogatjuk